Leia mulle lähedal asub edasimüüja


LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA

Please fill in City or Street address to find the nearest retailer.

Emmaljunga Premium Partner

Store

Address

Storgatan 37

671 31 Arvika
Phone: 0570-711500
snovit@telia.com

Norra Backagatan 9 F

781 70 Borlänge
Phone: 0243-10106
borlange@babyproffsen.se

Källbäcksrydsgatan 2

507 42 Borås
Phone: 033-130080
boras@babyproffsen.se

Bergslenagatan 8

506 30 Borås
Phone: 033-141466
boras@beginners.se

Fraktgatan 4

633 46 Eskilstuna
Phone: 016-511700
eskilstuna@babyproffsen.se

Ingenjörsgatan 5

802 93 Gävle
Phone: 026-127175
baby.gavle@lekia.se

Backavägen 1

417 05 Göteborg
Phone: 031-221818
backaplan@bigbaby.se

Hantverksvägen 10

436 33 Askim
Phone: 031-685181
sisjon@bigbaby.se

Gamla Flygplatsvägen 24

423 37 Torslanda
Phone: 031-924054
butik@mybaby.se

Kungsparksvägen 83

434 39 Kungsbacka
Phone: 031-3111200
info@storken.com

Andersbergsringen 96

302 55 Halmstad
Phone: 035-211225
halmstad@babyproffsen.se

Stormgatan 6

302 63 Halmstad
Phone: 035-159175
sklekcenter@telia.com

Norrskensvägen 4

953 36 Haparanda
Phone: 0922-13660
babyhaparanda@barnensland.com

Garnisonsgatan 10

254 66 Helsingborg
Phone: 042-183900
helsingborg@babyproffsen.se

Solåsvägen 7 C

553 03 Jönköping
Phone: 036-300444
jonkoping@babya.se

Kom snart igen 8

392 31 Kalmar
Phone: 0480-25900
kalmar@babyproffsen.se

Järavägen 3

371 49 Karlskrona
Phone: 0455-81140
sma.hjartan@spray.se

Ramgatan 4

653 41 Karlstad
Phone: 054-530640
karlstad@babya.se

Tjärngatan 16 A

652 21 Karlstad
Phone: 054-525310
info@kopbarnvagn.se

Karlsgatan 23

291 59 Kristianstad
Phone: 044-214694
Kristianstad@babyproffsen.se

Svedengatan 14-16

582 73 Linköping
Phone: 013-312450
baby@sagoland.se

Banvägen 25

973 46 Luleå
Phone: 0920-220095
babylulea@babyproffsen.se

Per Albins hanssonsväg 14

214 32 Malmö
Phone: 040-44 77 07
malmo@babyproffsen.se

Hornyxegatan 9

213 76 Malmö
Phone: 040-23 00 70
info@babyringen.se

Stora Nygatan 27 A

211 37 Malmö
Phone: 040-303401
info@barnvagn.se

Järngatan 19

602 23 Norrköping
Phone: 011-366366
norrkoping@babya.se

Norra Metallvägen 1C

541 39 Skövde
Phone: 0500-48 65 95
skovde@babyproffsen.se

Herrestavägen 28,

177 38 Järfälla
Phone: 08-7616800
barkarby@babyproffsen.se

Warfwinges väg 16

112 51 Stockholm
Phone: 08-420 21 000
barkarby@babyproffsen.se

Mossvägen 3

19162 Sollentuna
Phone: 08 - 631 03 00
haggvik@bigbaby.se

Jägershornsvägen 6

141 75 Kungens Kurva
Phone: 08 - 607538
buyer@bigbaby.se

Siroccogatan 21

131 54 Nacka
Phone: 08-631 03 00

Mellbyvägen 1

452 35 Strömstad
Phone: 0526-14326
kattisbabyshop@hotmail.com

Etage, Överby köpcentrum

461 70 Trollhättan
Phone: 0520-97040
info@beginners.se

Bruksvägen 15

906 21 Umeå
Phone: 090-777702
baby.umea@childrenshouse.se

Stångjärnsgatan 10

753 23 Uppsala
Phone: 018-154911
uppsala@babyproffsen.se

Retortgatan 10

721 30 Västerås
Phone: 021-182533
vasteras@babyproffsen.se

Åstorpvägen 7

262 96 Ängelholm
Phone: 0431 - 313535
kundservice@babyv.se

Kundvägen 3

702 36 Örebro
Phone: 019-187841
torbjorn.andersson@lekia-babya.se

Emmaljunga Full Range Stockist

Store

Address

Södra Storgatan 2

332 33 Gislaved
Phone: 0371-511365
symaskinscenter@telia.com

Göteborgsvägen 112

433 63 Sävedalen
Phone: 031-26 00 02
info@dinbaby.se

Vattugatan 10

281 31 Hässleholm
Phone: 0451-384306
lena@nissesvaruhus.se

Lilla Bryggaregränd 1

341 30 Ljungby
Phone: 0372-13481
ljungby.butik@lekia.se

Stora Södergatan 18

222 23 Lund
Phone: 046-2112537
lund@babyproffsen.se

Nynäsvägen 21 A

136 47 Haninge
Phone: 08 - 4495300
haninge@babyproffsen.se

Gesällvägen 18

857 53 Sundsvall
Phone: 060-525990
sundsvall@babyproffsen.se

E-Center Sund, Bollnäsvägen

826 40 Söderhamn
Phone: 0270-14220
soderhamn@babya.se

Wedavägen 10

152 42 Södertälje
Phone: 08-550 85 900
sodertalje@babyproffsen.se

Möbel-Hansson

Gustafs Torg 3

273 30 Tomelilla
Phone: 0417-10012
hansonsbabyhorna@em.com

Hallsta gårdsgata 7

721 38 Västerås
Phone: 021-356050
baby.vasteras@lekia.se

Hagvägen 35/ Triconorhuset

831 48 Östersund
Phone: 063-86922
ostersund.baby@lekia.se

Emmaljunga Retailer

Store

Address

Stationsgatan 8

821 43 Bollnäs
Phone: 0278-611304
kontakt@torgbodenbollnas.se

Industrivägen 2

311 33 Falkenberg
Phone: 0346-10869
hasse@falkenberg.mail.telia.com

Lek & Baby/Lekhörnet AB

Slaggatan 19

791 71 Falun
Phone: 023-410 52
butiken@lekochbaby.se

Eriksson Center

Upplagsvägen 17

982 28 Gällivare
Phone: 0970-66966
butik.gellivare@teamsportia.se

Kaserntorget 9

411 18 Göteborg
Phone: 031 - 135559
kaserntorget@bigbaby.se

Furulundsvagen 5

824 30 Hudiksvall
Phone: 0650-15162
hudiksvall@lekia.se

Storgatan 24

824 30 Hudiksvall
Phone: 0650-595082
hudiksvall@leklust.se

Skolgärdesvägen 4 B

691 33 Karlskoga
Phone: 0586-33333
karlskoga@lekia.se

Långebrogatan 18

291 59 Kristianstad
Phone: 044-213000
info@littlekidscorner.se

Stora gatan 12

731 30 Köping
Phone: 0221-71420
koping@lekia.se

Framnäs Köpcentrum

531 54 Lidköping
Phone: 0510-28900
magnus@lekteam.se

Storgatan 19

771 30 Ludvika
Phone: 0240-15515
ludvika@lekia.nu

Lek & Hobby

Skålmyrsvägen 33

792 50 Mora
Phone: 0250-71628
mora2@leklust.se

Mineralvägen 16

591 53 Motala
Phone: 0141-56250
motala@babya.se

Pål Jungs Hage

611 67 Nyköping
Phone: 0155-203070
nykoping@lekia.se

Trädgårdsgatan 8

931 31 Skellefteå
Phone: 0910-12980
skelleftea@babya.se

Varugatan 3

931 76 Skellefteå
Phone: 0910-129 80
skelleftea.solbacken@lekia.se

Bromma Center, Ulvsundavägen 185C

168 67 Bromma
Phone: 08-280 900
bromma@lekia.se

Marknadsgränd 38

135 40 Tyresö
Phone: 08-712 83 00
tyreso@lekit.se

Saluvägen 2-4

187 66 Täby
Phone: 08-630 02 20
taby@babya.se

Fenix väg 14, Värmdö

134 44 Gustavsberg
Phone: 08-57033355
varmdo@babya.se

Nortullsgatan 33

113 27 Stockholm
Phone: 08-30 69 16
stockholm@bonti.se

Karlavägen 67

114 47 Stockholm
Phone: 08-663 78 88
info@bonti.se

Siroccogatan 10

131 54 Nacka
Phone: 08-640 64 02
sickla@lekia.se

Björnvägen 1, Intersport

906 40 Umeå
Phone: 090-200 63 80
umea@babyproffsen.se

Kolvägen 17

574 35 Vetlanda
Phone: 0383-19990
vetlanda@lekia.se

Fiskaregatan 2

598 37 Vimmerby
Phone: 0492-31188
vimmerby@lekia.se

Hästgatan 18

621 56 Visby
Phone: 0498-215044
visby@babyproffsen.se

Allén 46

593 35 Västervik
Phone: 0490-350 60
vastervik@lekia.se

Smedjegatan 20 B

352 46 Växjö
Phone: 0470-48499
vaxjo@babyproffsen.se

Engelbrektsgatan 6

702 12 Örebro
Phone: 019-140820
torbjorn.andersson@babyproffs.com

Köpmangatan 9

891 33 Örnsköldsvik
Phone: 0660-77733
Leklust@hotmail.se